Regály

Regály a skladové systémy se dělí do několika kategorií. Zvolte si ty nejvhodnější podle toho, jak potřebujete vaše zboží skladovat. Ať už ukládáte zboží volně, musíte šetřit místem nebo hledáte regály pro skladování deskového či tyčového materiálu, v naší nabídce najdete vše potřebné.

Policové regályPolicové regály

Policové regály

Policové regály jsou skvělou volbou, pokud potřebujete ukládat nepaletované zboží volně, v krabicích, v plastových nebo kovových přepravkách. Tento typ regálů je ideální pro ruční obsluhu, jelikož personál má ke zboží jednoduchý a přímý přístup. Policové regály dodáváme v pozinkovaném nebo lakovaném provedení. Vybrat si můžete z regálových systémů VARIMO, SUPER a UNIRACK.

Více informací o policových regálech
Pojízdné regályPojízdné regály

Pojízdné regály

Potřebujete šetřit místem? Zejména v archivech, příručních skladech, různých výdejnách a dalších provozech je každý prostor navíc důležitý. Pojízdné regály jsou sestavou podvozku a policového regálu a pomohou vám získat až o 100 % vyšší kapacitu regálového zařízení než při využití klasických stacionárních regálů. Jejich použitím podstatně zvětšíte ukládací prostory a ušetříte plochy pro jiné účely.

Více informací o pojízdných regálech
Patrové skladyPatrové sklady

Patrové sklady

Pokud skladujete velké množství položek a zároveň chcete efektivně využít prostor, skvělou službu vám udělají patrové sklady. Jsou sestaveny z paletových regálů, policových regálů nebo z válcovaných profilů a umožňují plně využít výšku skladových prostor. Tím, že se regály rozdělí na jedno nebo více podlaží, k nim získáte snadný přístup. Ruční obsluha jednotlivých podlaží je zajištěna pomocí schodiště nebo výtahu, pro vysokozdvižné vozíky slouží předávací místo s brankou.


Více informací o patrových skladech
Paletové regályPaletové regály

Paletové regály

Paletové regály jsou určeny především pro zakládání palet. Manipulační jednotky se zakládají na pár ukládacích nosníků a to převážně pomocí vysokozdvižného vozíku. U paletových regálů oceníte zejména jejich vysokou variabilitu a výběr z široké škály rozměrů.

Více informací o paletových regálech
Konzolové regályKonzolové regály

Konzolové regály

Potřebujete-li ukládat především deskový nebo tyčový materiál, nejlépe vám poslouží konzolové regály. Jedná se o modulovou stavebnici kovového stromečkového regálu. Všechny konstrukční prvky jsou vyrobeny z válcovaných profilů, z certifikovaných ocelí příslušné kvality. Konzolové regály můžete doplnit střešní nebo stěnovou konstrukcí.

Více informací o konzolových regálech
Regály na pneumatikyRegály na pneumatiky

Regály na pneumatiky

Hledáte řešení pro uskladnění sezónních pneumatik? Ať už potřebujete pouhý stojan nebo ucelený regálový systém, pomůžeme vám splnit vaše přání. Pro skladování pneumatik se využívají modifikované policové regály. Místo polic se používají nosníky o vyšší nosnosti, případně jiné specifické konstrukce. To je ideální řešení pro pneumatiky osobních automobilů, pro pneu nákladních aut se používají upravené paletové regály. Správné uložení pneumatik pomáhá k zachování jejich vlastností, čímž zaručují vaši bezpečnou jízdu v každé situaci.


Více informací o regálech na pneumatiky
Plastové bednyPlastové bedny

Plastové bedny

Zapomeňte na nepořádek a nepřehledný prostor ve skladu či dílně! Barevné plastové bedny slouží pro skladování malých dílů a drobnějšího materiálu a pomohou vám zajistit pořádek. Dodáváme přepravky zkosené, podlouhlé, klasické rovné universální, kónické, které do sebe zapadají nebo skládací. Pro větší přehled můžete k některým druhům plastových beden přikoupit příslušenství, jako jsou dělicí příčky, víka, dělicí hřebeny, popisky, pojezdová kolečka apod.

Více informací o plastových bednách

Copyright © 2021 e-regaly.cz | Mapa stránek