Regály a skladové systémy

Policové regályPolicové regály

Policové regály

Policové regály jsou určeny pro ukládání nepaletovaného zboží volně, v krabicích, v plastových nebo kovových přepravkách. Jsou určeny pro ruční obsluhu, přímým přístupem obsluhujícího personálu. Policové regály dodáváme v pozinkovaném, nebo lakovaném provedení.

Více informací o policových regálech
Paletové regályPaletové regály

Paletové regály

Paletové regály jsou určeny především pro zakládání palet. Manipulační jednotky jsou zakládány na pár ukládacích nosníků. Zakládání a odebírání manipulačních jednotek je prováděno převážně vysokozdvižným vozíkem. Přednostmi jsou zejména vysoká variabilita regálových sestav a široká škála rozměrů.

Více informací o paletových regálech
Regály na pneumatikyRegály na pneumatiky

Regály na pneumatiky

Regály na pneumatiky jsou modifikací policových regálů. Nepoužívají se policové podlážky a zároveň se použijí nosníky s vyšší nosností, ty potom tvoří ukládací úroveň pro pneumatiky. Ideální pro pneumatiky osobních automobilů, pro pneumatiky nákladních aut se používají upravené paletové regály.

Více informací o regálech na pneumatiky
Plastové bednyPlastové bedny

Plastové bedny

Slouží pro přehledné skladování malých dílů a drobnějšího materiálu, lze je navíc rozlišit pomocí barvy takže máte ve svém skladu či dílně naprostý přehled. Dodáváme přepravky zkosené, podlouhlé, klasické rovné universální, kónické, které do sebe zapadají nebo skládací.

Více informací o plastových bednách

Kontaktní formulář

Přejít na stránku s kontakty

Copyright © 2014 e-regaly.cz | Mapa stránek