Jak vytvořit poptatávku na regály?

Policové regály VARIMO

Poptávka regálových systémů

Nikdo nemá rád, když ho někdo vyrušuje při práci. Znáte to ze své zkušenosti, soustředíte se na daný úkol a v tom vám někdo zavolá a dožaduje se doplňujících informací. V tu chvíli je proud myšlenek přerušen a po vyřízení telefonátu znovu pracně navazujete na rozpracovaný úkol. Snažíme se vám vyjít vstříc a proto jsme pro vás připravili novou sérii článků o tom, jak ideálně zadat poptávku na regály tak, aby vaše poptávka byla zpracována co nejrychleji a zároveň bez zbytečných dotazů.
V těchto článcích se dozvíte, jak nejlépe zadat poptávku na požadovaný regál. Tím, že od vás obdržíme všechny správné informace a podklady, podstatně tím urychlíte vytvoření cenové nabídky. Pro vás z toho vyplývá pozitivní hledisko ve včasném obdržení nabídky.
Tím, že os vás získáme maximum potřebných informací, jsme schopni vypracovat pro vás cenovou nabídku, která bude brát v potaz všechny okolnosti, jenž mohou při instalaci regálů nastat. Zároveň tím šetříme váš čas, neboť od nás dostáváte ucelenou nabídku, kterou není potřeba nijak doplňovat a vy nemusíte následně upřesňovat svoji poptávku.

Článek obsahuje popis jednotlivých položek, které je dobré si před instalací regálů ujasnit. Na konci každého článku se nachází shrnutí v bodech, které nabízí stručný obsah poptávky.
Pokud se chystáte poptat regálový systém, je nejlepším řešením zkopírovat shrnutí na konci článku do poptávky a vybrat a doplnit do něj co nejvíce informací, které vyhovují vašemu zadání.
Kdo má rád vše pod kontrolou a jeho poptávka na regály není příliš komplikovaná, může samozřejmě využít náš konfigurátor, kde může při sestavování regálu experimentovat s rozměry dle potřeby.

Níže je odkaz na první článek ze série poptávek.

Copyright © 2021 e-regaly.cz | Mapa stránek