Plastové bedny

Popis produktu

Pro přehledné skladování malých dílů a drobnějšího materiálu je nejvhodnější použít plastové bedny, nebo zásobníky. Tyto bedny jsou stohovatelné a také se vyrábí v různých barvách, čímž umožňují vhodně rozlišit zboží ve skladu. Nabízíme rozdílné typy plastových beden, jako jsou zkosené, rovné, univerzální, kónické a boxpalety.

K některým druhům plastových beden je možné přikoupit příslušenství – dělící příčky, víka, dělící hřebeny, popisky, pojezdová kolečka, ap. Ideální využití plastových beden je spolu s policovými regály, kdy lze zajistit dokonalý přehled ve skladování drobného zboží.Rozdělení:

Univerzální bedny

Univerzální plastové bedny

Vyrábí se v půdorysných rozměrech 300x200, 400x300, 600x400, 800x600 mm. Jsou vhodné např. do strojírenské výroby kde dochází stabilně do styku s oleji a podobnými látkami, kde většina ostatních přepravek je už po velmi krátké době nepoužitelná. Multifunkční přepravky splňující všechny požadavky, které se kladou na poloautomatické a plně automatické sklady či provozy, platí pro rozměry 600x400mm a 800x600mm.

Více informací o univerzálních plastových bednách

Copyright © 2021 e-regaly.cz | Mapa stránek