Montáže regálů a regálových zařízení

Nevíte si rady s montáží nebo na ni nemáte čas? Nevadí, nechejte to na nás. Nabídku montáže můžete a nemusíte využít, její cenu proto uvádíme zvlášť.

Montáže regálových zařízení

Jakmile si koupíte regálový systém, máte několik možností, jak regály sestavit:

1) Regály můžete dát dohromady vlastními silami. Na našich internetových stránkách najdete podrobné montážní návody pro jednotlivé regálové systémy. Pokud oplýváte alespoň troškou šikovnosti, nebudete mít s montáží problém.

2) Jestli si na montáž nevěříte nebo si chcete být jednoduše jisti správným sestavením, obraťte se na nás. Můžete si objednat rovnou kompletní servis a my vám tak regály nejen dopravíme, ale zároveň i namontujeme. Naši proškolení pracovníci zaručí precizní práci v odpovídající kvalitě a domluveném termínu. Pokud by došlo k neočekávané škodě, naše pojištění odpovědnosti nehodu pokryje. Přivezené regály přineseme do místa montáže, umístíme je do požadované polohy a v případě potřeby regály také ukotvíme. Pokud si objednáte montáž přímo od nás, budete mít jistotu, že vaše regály jsou sestaveny podle bezpečnostních zásad v souladu s českými a evropskými normami a plně tak podléhají poskytnuté záruce.

3) K montáži můžete samozřejmě využít i zaměstnanců své společnosti z technického úseku, pokud je máte k dispozici. V takovém případě bude postup montáže stejný jako v bodě 1. Pracovníkům poskytněte montážní návody z našich webových stránek, podle kterých regály sestaví.

Montáž regálů ve zkratce:

  • Montáže můžete a nemusíte využít, cenu proto uvádíme zvlášť.
  • Regály můžete sestavit vlastními silami.
  • Nabízíme kvalitní montáž regálů za pomoci proškolených montérů.
  • V případě montáže od nás máte jistotu odborného provedení.
  • Ušetřete čas a starosti a přenechejte montáž naší firmě.

Copyright © 2021 e-regaly.cz | Mapa stránek