Kovový nábytek

Šatní skříně a šatníkyŠatní skříně

Šatní skříně a šatníky

Šatní skříně jsou vyrobeny ze svařované konstrukce z ocelového plechu. Skříně jsou standardně vybaveny otočným uzávěrem na visací zámek, na vyžádání lze zaměnit za zámek cylindrický. Šatní skříně lze doplnit o předlavičky, nebo samostatné lavičky, díky tomu jsou vhodné do všech druhů šaten (pro podniky, sportoviště, bazény a školy).Nabízíme šatní skříně s vysokým počtem variant provedení, jak uzavíratelných boxů tak rozměrů.

Zobrazit sortiment šatních skříní
Archivní kovové skříněArchivní skříně

Archivní kovové skříně

Archivní neboli kancelářské skříně jsou ideální volbou pro ukládání menšího počtu šanonů, dokumentů a tiskopisů. K dispozici je celá řada rozměrových variant a konstrukčních provedení. Dveře mohou být klasické otočné, roletové nebo posuvné. Kancelářské skříně jsou vyrobeny z kvalitní svařované konstrukce z ocelového plechu. Kovové skříně jsou vybaveny cylindrickým bezpečnostním rozvorovým zámkem se 2 klíči.

Zobrazit sortiment archivních skříní
Kartotéky a pojízdné kontejneryKartotéky a kontejneryu

Kartotéky a pojízdné kontejnery

Kovové kartotéky a registrační skříně slouží k ukládání dokumentů ve formátech A4 pomocí závěsných desek. Zásuvky jsou osazeny kuličkovými plnovýsuvy, čímž umožňují snadný přístup ke všem uloženým dokumentům. Kovové kartotéky mají centrální zamykání s blokací proti vysunutí více zásuvek najednou. Kovové kartotéky a registrační skříně lze spojovat do řady nebo do bloků. Povrchová úprava je tvořena kvalitním práškovým lakem v odstínech RAL.

Zobrazit sortiment kartoték
Archivační otočné skříněOtočné skříně

Archivační otočné skříně

Archivační otočné skříně na pořadače mají dvojnásobnou úložnou kapacitu oproti policovým skříním. Skládají se ze dvou až šesti pater - počet šanonů na patro: 24 ks. Zvýšená hrana brání vypadnutí pořadačů při manipulaci s otočnou skříní. Otočný kříž a nosná konstrukce otočného stojanu jsou kovové, výškově stavitelné plastové nožky. Police jsou z šedého lamina nebo v dekoru buk - s plastovou ABS hranou.

Zobrazit sortiment otočných skříní

Copyright © 2021 e-regaly.cz | Mapa stránek