Konzolové a stromečkové regály

Konzolové regály

Popis regálu

Konzolové regály jsou určeny především pro ukládání tyčového a deskového materiálu. Kapacita zátěže na konzoli se pohybuje od 50 do 2500 kg.

Konzolové regály jsou vyrobeny ze za studena válcovaných ocelových plátů nebo za tepla válcovaných profilů a splňuje nejpřísnější evropské normy bezpečnosti, trvanlivosti a kvality.

Přednosti regálu:

  • Povrchová úprava konzol je prováděna epoxy-polyesterovým nátěrem a galvanizací.
  • Konzolové regály lze doplnit střešní nebo stěnovou konstrukcí.
  • Konzole může být rovněž využita pro vícepodlažní aplikace.

Konzolový regál je svojí strukturou určen ke skladování materiálu tyčového, nebo deskového charakteru jako například trubky, tyče, pruty, svitky, desky, plechy atd. Materiál může být zakládán jednotlivě, jako svazek nebo jako součást jiné manipulační jednotky. Uložen je vždy na dvou nebo více nosnících téže ukládací úrovně regálu. Při použití zvláštního příslušenství schváleného výrobcem regálů je možný i jiný způsob uložení.

Pro zakládání do regálu může být použito různých typů manipulačních prostředků - podle druhu ukládaného materiálu. Regály jsou určeny pro zakládání pomocí vysokozdvižných vozíků, zvláštních zakladačů nebo jeřábů s příslušenstvím. Regály malé výšky je možné obsluhovat ručně, pokud to charakter materiálu bezpečně umožní.

Vlastnosti:

Doplňky pro konzolové regály:

Dotaz ke konzolovým regálům:

Copyright © 2021 e-regaly.cz | Mapa stránek