Doprava regálů a kovového nábytku

Doprava regálů

Objednané regály doručíme až k vám.

Pokud si zakoupené zboží nemůžete vyzvednout sami, využijte naší nabídky a nechte si regály doručit. Cenu přepravy uvádíme v cenové nabídce zvlášť a je jen na vás, jestli ji využijete nebo ne.

Regálové systémy a kovový nábytek doručujeme buď prostřednictvím vlastních vozidel, anebo s využitím přepravce, případně České pošty.

Specifické požadavky vyřídíme sami

Ve vlastním vozovém parku máme několik vozů od pickupů po dodávková vozidla, kterými přepravujeme zboží a náklad do 1500 kg a do objemu ložné plochy 15m3. Doručování pomocí vlastních vozů využíváme především pro dopravu policových regálů včetně závozu pro montáže a kovový nábytek, který vyžaduje šetrné zacházení, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy. Vlastní dopravu volíme také v případě, že máte specifický požadavek na čas doručení, případně, pokud je potřeba následná manipulace v místě určení, anebo pokud nelze zboží uspokojivě zabalit pro přepravní službu. U všech podobných požadavků je třeba upozornit nás předem, abychom se tomu mohli přizpůsobit. Podle náročnosti mohou být tyto služby zpoplatněny nad rámec běžné ceny.

Pokud si objednáte pouze regály bez následné montáže, dopravíme je pomocí přepravních služeb. Nejčastěji využíváme společnost RSC Logistics, která se prezentuje pod obchodní značkou FOFR.

Tento systém zajišťuje přepravu balíkových a paletových zásilek po celé České republice a Slovensku. Lokální depa, kterých je v Česku 17, zajišťují přepravu zásilek do 24 hodin od podání. Následný pohyb zboží během přepravy můžete sledovat na internetu.

Lehké a nepříliš objemné zboží zasíláme Českou poštou. Po doručení si můžete zboží na poště vyzvednout tak, jak se vám to hodí. I v tomto případě můžete sledovat pohyb zásilky na internetových stránkách.

Charakteristika přepravy regálů a kovového nábytku:

  • Přepravu můžete a nemusíte využít, cena dopravy je proto uváděna jako samostatná položka.
  • Objednané zboží si můžete osobně vyzvednout zdarma.
  • Nabízíme vlastní dopravu v rámci nepravidelných rozvozů.
  • Přizpůsobíme se vašim specifickým požadavkům.
  • Zajišťujeme přepravu na území celé České republiky a Slovenska prostřednictvím přepravní služby.
  • Regály k vám budou doručeny do 24 hodin od expedice.

Copyright © 2021 e-regaly.cz | Mapa stránek