Dílenský nábytek

Dílenské pracovní stolyPracovní stoly

Dílenské pracovní stoly

Dílenské pracovní stoly jsou ve variantách hobby i profi. Konstrukce rámu stolu je vyrobena z kvalitního kovového plechu, nebo z ocelových profilů s vysokou životností. Jako pracovní plocha poslouží dřevěný masiv s možností osazení svěráku. Povrchová úprava pracovních stolů je tvořena kvalitním práškovým lakem v odstínech RAL, k dispozici je velká variabilita možností sestavení pracovních stolů od délky pracovní desky až po vlastní konfiguraci zásuvek a skříněk.


Zobrazit sortiment dílenských stolů       Chci si sestavit vlastní dílenský stůl
Dílenské kovové skříněDílenské skříně

Dílenské kovové skříně

Dílenské kovové skříně nabízíme v široké škále konstrukčních a rozměrových variant. Robustní svařovaná konstrukce skříní se vyrábí z kvalitního ocelového plechu o tloušťce 0,8 a 1,0 mm. Kovové skříně jsou vybaveny cylindrickým bezpečnostním rozvorovým zámkem se 2 klíči, který zabrání přístupu nepovolaných osob k vnitřním prostorám skříně. Povrchová úprava dílenských skříní je tvořena kvalitním práškovým lakem v odstínech RAL.

Zobrazit sortiment kovových sříní
Mobilní montážní vozíkyMontážní vozíky

Mobilní montážní vozíky

Montážní vozíky jsou vyrobeny z masívní svařované ocelové konstrukce opatřené pojezdovými koly s brzdou. Díky jejich mobilitě a možnosti zabrždění vozíku jsou ideálním vybavením dílen a servisních středisek. Montážní vozíky poskytují přehledné uspořádání nářadí a nástrojů v zásuvkách nebo na poličkách. Nářadí je chráněno před vniknutím nepovolaných osob centrálním uzamykáním.

Zobrazit sortiment montážních vozíků
Průmyslové židlePrůmyslové židle

Průmyslové židle

Sedák a opěradlo průmyslové židle jsou vyrobeny z tvrdé omyvatelné polyuretanové pěny, tudíž je odolná vůči olejům, prachu a běžným chemikáliím a lze ji snadno očistit vodou i běžnými dezinfekčními prostředky. Průmyslová židle je vybavena výškově stavitelným sedákem na plynovém pístu a vzhledem k těmto vlastnostem je vhodná pro dílny, laboratoře i ostatní provozy

Zobrazit sortiment průmyslových židlí

Copyright © 2021 e-regaly.cz | Mapa stránek